Uudised

Noored sõiduautotehnikud Vana-Vigalas II koht 22. juuni Ene


25.-26.mail 2023 toimus Vana-Vigalas autoerialade esmakursuste võistkondlik kutsevõistlus. Esmakursuste võistluse eesmärk on pakkuda noortele võimalust hinnata oma baasteadmisi reaalainetes, erialast arengut, panna ennast proovile võistluspinge olukorras ning omandada meeskonnas töötamise kogemusi. Esmakursuse kutsevõistlusel on lõimitud lõbusad loovülesanded ja tõsisemad kutsealased väljakutsed. Meie kooli esindasid Andres Burov, Mihkel Horn ja Martin Plink, juhendaja Margo Piigli. Rehvitöö tegemine, elektriskeemi tundmine, esmaabi andmine, sõidukitulede reguleerimine, katuseraami paigaldamine, lukksepatöö ja laskerelvadest täpsuslaskmine, loomingulised etteasted ja teooriatestid said edukalt läbitud ning väärikas II koht kuulus meie võistkonnale. Mehaanikakool tänab ja soovib jätkuvalt õppimise-õpetamise lusti! 

25.-26.mail 2023 toimus Vana-Vigalas autoerialade esmakursuste võistkondlik kutsevõistlus. Esmakursuste võistluse eesmärk on pakkuda noortele võimalust hinnata oma baasteadmisi reaalainetes, erialast arengut, panna ennast proovile võistluspinge olukorras ning omandada meeskonnas töötamise kogemusi. Esmakursuse kutsevõistlusel on lõimitud lõbusad loovülesanded ja tõsisemad kutsealased väljakutsed. Meie kooli esindasid Andres Burov, Mihkel Horn ja Martin Plink, juhendaja Margo Piigli. Rehvitöö tegemine, elektriskeemi tundmine, esmaabi andmine, sõidukitulede reguleerimine, katuseraami paigaldamine, lukksepatöö ja laskerelvadest täpsuslaskmine, loomingulised etteasted ja teooriatestid said edukalt läbitud ning väärikas II koht kuulus meie võistkonnale. Mehaanikakool tänab ja soovib jätkuvalt õppimise-õpetamise lusti!