Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Üldinfo
Parkimine

Koolimaja territooriumil on tähistatud parkimiskohad ajutiseks parkimiseks õpilastele, kooli külastajatele ja töötajatele koolimajas viibimise ajal. Kool ei kindlusta vaba parkimiskoha olemasolu.

Transport

Kesklinnast bussid nr 31, 42, 67, 100, 170 Laagna teel Kumu peatus
Lasnamäelt bussid nr 31, 42, 67, 170 Laagna teel Mehaanikakooli peatus
Kitsekülast Liikurist buss nr 39 (Marsruut: Vana-Lõuna tn, Veerenni tn, Liivalaia tn, Tartu mnt, Majaka tn, Pallasti tn, Valge tn, Narva mnt, J.Smuuli tee) Uuslinna peatus

Lisainfo
Registrikood 70003767 Mobility ID E10061712 KM EE102123283

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Kantselei Arendus- ja haldusosakond Õppeosakond Automaatika valdkond Autovaldkond Ehitusvaldkond Metallivaldkond Üldõpingud ERASMUS+ Õpilaskodu Täienduskoolitus Raamatupidamine Kooliõde

Ametikoht
 
Juhtkond (10)

Dimitri Koromnov

Direktor
+372 5626 0306
dimitri.koromnov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E105
E - N 8 - 16:30 R 8 - 15:30

Ada Lumiste

Õppedirektor
+372 636 0126
+372 5688 2448
ada.lumiste@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E125
E - N 8 - 16:30 R 8 - 15:30

Ene Pukk

Arendus- ja haldusosakonna juht
+372 5628 7310
ene.pukk@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Arendus- ja haldusvaldkond

Vastuvõtuaeg:

Kab. E111 E - N 8 - 16:30
R 8 - 15:30

Tiia Ojamets

Üldõpingute ja õppetöö juht
+372 636 0127
+372 5918 7360
tiia.ojamets@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Üldõpingute korraldus, tunniplaani haldamine

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E108

Enn Helemäe

Erialajuht
+372 636 0119
+372 523 5974
enn.helemae@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Keevitus- ja metallitööde ning automaatika erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C229
K 8 - 18:30

Leho Lilleorg

Erialajuht
+372 636 0112
+372 5616 0640
leho.lilleorg@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Ehitusvaldkonna erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C227
E 8 - 18:30

Lauri Veso

Erialajuht
+372 5697 0003
lauri.veso@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Autovaldkonna erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C228
R 10 - 18:30

Ljudmilla Frolova

Finantsjuht
+372 636 0128
+372 5344 9782
ljudmilla.frolova@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Raamatupidamine, õppetoetuste komisjoni liige

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E112

Mati Sarapuu

Täiendkoolituse osakonna juhataja
+372 636 0134
+372 5330 5239
mati.sarapuu@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N 8 - 16:30
R 8 - 15:30
Õppehoone, A108

Eva Verk

Kantselei juht
+372 5626 0306
kool@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Direktori abi, dokumendihaldus, asjaajamine, personalitöö

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E106
E - N 8 - 16:30 R 8 - 15:30
Kantselei (1)

Eva Verk

Kantselei juht
+372 5626 0306
kool@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Direktori abi, dokumendihaldus, asjaajamine, personalitöö

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E106
E - N 8 - 16:30 R 8 - 15:30
Arendus- ja haldusosakond (14)

Ene Pukk

Arendus- ja haldusosakonna juht
+372 5628 7310
ene.pukk@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Arendus- ja haldusvaldkond

Vastuvõtuaeg:

Kab. E111 E - N 8 - 16:30
R 8 - 15:30

Tarmo Veeborn

IT spetsialist
+372 636 0111
+372 5688 9118
tarmo.veeborn@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A261

Andrei Hremin

Remonditööline
andrei.hremin@mehaanikakool.ee


Viktor Zaiko

Remonditööline
viktor.zaiko@mehaanikakool.ee


Vitali Frolov

Remonditööline
vitali.frolov@mehaanikakool.ee


Vladimir Belõi

Õppetöökodade juht
+372 514 4593
vladimir.beloi@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C230

Svetlana Jakovleva

Puhastusteenindaja
svetlana.jakovleva@mehaanikakool.ee


Olga Kurotškina

Puhastusteenindaja
olga.kurotskina@mehaanikakool.ee


Nadezhda Mustafaeva

Puhastusteenindaja
nadezhda.mustafaeva@mehaanikakool.ee


Olga Shtiroy

Puhastusteenindaja
olga.shtiroy@mehaanikakool.ee


Nadežda Titova

Puhastusteenindaja
nadezda.titova@mehaanikakool.ee


Oksana Varich

Puhastusteenindaja
oksana.varich@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilaskodu, Uuslinna 10 Tallinn

Jelena Garanina

Riietehoidja
jelena.garanina@mehaanikakool.ee


Olha Fomenko

Puhastusteenindaja
olha.fomenko@mehaanikakool.ee

Õppeosakond (8)

Ada Lumiste

Õppedirektor
+372 636 0126
+372 5688 2448
ada.lumiste@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E125
E - N 8 - 16:30 R 8 - 15:30

Olga Bondareva

Rühmajuhendaja
+372 636 0123
+372 5649 5490
olga.bondareva@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A236
Esmaspäev - Reede

Tatjana Krõsenkova

Rühmajuhendaja
+372 636 0129
+372 5455 0897
tatjana.krosenkova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A234
Esmaspäev - Reede
13.00 - 19.00

Natalja Vinogradova

Rühmajuhendaja
+372 636 0135
+372 5682 9298
natalja.vinogradova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A237

Ene Kiviraijuja

Rühmajuhendaja
Õpilaskodu juht
+372 636 0138
+372 5648 4770
ene.kiviraijuja@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A108A
E - N 8 - 16:30
R 8 - 15:30

Anu Ressar

Õppesekretär
+372 636 0110
+372 5695 2740
anu.ressar@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A238
E - N 8.00 - 16.30
R 8.00 - 15:30

Viktoria Semjonova

HEV koordinaator
+372 5190 3043
viktoria.semjonova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A235
E - N 8.00 - 16.30
R 8.00 - 15:30

Svitlana Lytvynenko

Sotsiaalpedagoog
+372 636 0125
+372 5697 9782
svitlana.lytvynenko@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A232
Esmaspäev - Reede, 8.00 - 15.30
Automaatika valdkond (5)

Enn Helemäe

Erialajuht
+372 636 0119
+372 523 5974
enn.helemae@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Keevitus- ja metallitööde ning automaatika erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C229
K 8 - 18:30

Eduard Bezrodnov

Kutseõpetaja
eduard.bezrodnov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, B206

Sergei Jermakov

Kutseõpetaja
sergei.jermakov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, B210

Denis Sokolov

Kutseõpetaja
denis.sokolov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, B202

Aleksandr Vlassov

Kutseõpetaja
+372 5833 3177
aleksandr.vlassov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, B209
Autovaldkond (14)

Lauri Veso

Erialajuht
+372 5697 0003
lauri.veso@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Autovaldkonna erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C228
R 10 - 18:30

Jevgeni Fjodorov

Kutseõpetaja
+372 636 0115
+372 5358 4330
jevgeni.fjodorov@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Autoplekksepa eriala

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D121 (Autokeretehnikute õppetöökoda)

Paul Kütimaa

Kutseõpetaja
paul.kytimaa@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Sõiduautotehnika

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D130 (Sõiduautode diagnostika õppetöökoda)

Paul Lutsoja

Kutseõpetaja
paul.lutsoja@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D125 (Rehvi- ja puhastustööde õppetöökoda)

Yurii Mashevskyi

Kutseõpetaja
juri.masevski@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D128-1 (Autotehnikute õppetöökoda)

Ilona Melekhova

Kutseõpetaja
+372 553 5104
ilona.melekhova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D209-2 (Automaalrite õppeklass)

Aleksandr Skidantšuk

Kutseõpetaja
+372 5647 4504
aleksandr.skidantsuk@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D121 (Autoplekksepa õppetöökoda)

Riho Urbel

Kutseõpetaja
+372 636 0115
riho.urbel@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D130-1 (Sõiduautodiagnostika kutseõpetaja ruum)

Raul Kütt

Kutseõpetaja
raul.kutt@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Erialane inglise keel autovaldkonnas

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D203-2

Daniel Shamrai

Kutseõpetaja
daniel.shamrai@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D203-2

Kaspar Laarmann

Kutseõpetaja
kaspar.laarmann@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D115

Margo Piigli

Kutseõpetaja
margo.piigli@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D130

Tanel Tero

Kutseõpetaja
tanel.tero@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D203-2

Indrek Uusen

Kutseõpetaja
indrek.uusen@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Automaalri eriala

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D115
Ehitusvaldkond (9)

Leho Lilleorg

Erialajuht
+372 636 0112
+372 5616 0640
leho.lilleorg@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Ehitusvaldkonna erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C227
E 8 - 18:30

Svetlana Dats

Kutseõpetaja
svetlana.dats@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A256

Jelena Kapparova

Kutseõpetaja
jelena.kapparova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E363

Erik Samoilov

Kutseõpetaja
erik.samoilov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

B102

Erik Nobel

Kutseõpetaja
erik.nobel@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E251/E138

Dmitri Kobzev

Kutseõpetaja
dmitri.kobzev@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E137

Mihhail Rjazanov

Kutseõpetaja
+372 5382 5845
mihhail.rjazanov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E137

Sergei Larionov

Kutseõpetaja
sergei.larionov@mehaanikakool.ee


Vidas Jonas Švabauskas

Kutseõpetaja
vidas.shvabauskas@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D203-1
Metallivaldkond (7)

Enn Helemäe

Erialajuht
+372 636 0119
+372 523 5974
enn.helemae@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Keevitus- ja metallitööde ning automaatika erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C229
K 8 - 18:30

Aleksei Fedjukin

Kutseõpetaja
aleksei.fedjukin@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D103/D224

Viktor Ivarinen

Kutseõpetaja
+372 636 0114
viktor.ivarinen@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D220 (Õpetajate tuba)

Tatjana Karaganova

Kutseõpetaja
tatjana.karaganova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D228 (Õppeklass)

Aleksandr Sagalajev

Kutseõpetaja
aleksandr.sagalajev@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C128 (CNC arvutiklass)

Vladimir Shukis

Kutseõpetaja
+372 5662 8545
vladimir.shukis@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C113 (Metallitöötlemise õppetöökoda)

Kaur-Gabriel Rajasalu

Kutseõpetaja
kaur-gabriel.rajasalu@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D103
Üldõpingud (20)

Tiia Ojamets

Üldõpingute ja õppetöö juht
+372 636 0127
+372 5918 7360
tiia.ojamets@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Üldõpingute korraldus, tunniplaani haldamine

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E108

Marina Jeršova

inglise keele õpetaja
marina.jershova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A366

Inna Järve

eesti keele õpetaja
inna.jarve@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E361

Karl Kera

kehalise kasvatuse õpetaja
karl.kera@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, F121

Kate-Riin Kont

eesti keele õpetaja
kate-riin.kont@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone E368

Svetlana Kožegatšjova

vene keele õpetaja
svetlana.kozegatsjova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E250

Natalja Nikiforova

loodusainete õpetaja
natalja.nikiforova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E248

Tiina Ojamäe

õpitee ja töö muutuvas keskkonnas õpetaja
tiina.ojamae@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E244

Avo Ollerma

sotsiaalainete õpetaja
avo.ollerma@mehaaniakkool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E249

Anzelika Pitomets

matemaatika õpetaja
anzelika.pitomets@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E243

Kirill Safronov

arvutiõpetuse õpetaja
+372 5697 0686
kirill.safronov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E245

Jekaterina Romanenko

inglise keele õpetaja
jekaterina.romanenko@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E365

Aarne Ruben

eesti keele õpetaja
aarne.ruben@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E360

Jelena Smoljaninova

eesti keele õpetaja
jelena.smoljaninova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E367

Katrin Tamme

eesti keele õpetaja
katrin.tamme@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A260

Nadežda Zabolotskaja

inglise keele õpetaja
nadezda.zabolotskaja@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A254

Ille Kalda

matemaatika õpetaja
ille.kalda@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E243

Katerina Puusepp

eesti keele õpetaja
katerina.puusepp@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A258

Ain Randi

töökeskkonna õpetaja
ain.randi@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E251

Laura Pürjema

loodusainete õpetaja
laura.purjema@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A260
ERASMUS+ (2)

Ene Pukk

Erasmus+ coordinator
+372 5628 7310
ene.pukk@mehaanikakool.ee


Anna Fedjukina

Erasmus+ project manager
+372 5840 0635
anna.fedjukina@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A238
E - N 8.30 - 16.00
Õpilaskodu (8)

Ene Kiviraijuja

Rühmajuhendaja
Õpilaskodu juht
+372 636 0138
+372 5648 4770
ene.kiviraijuja@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A108A
E - N 8 - 16:30
R 8 - 15:30

Natalja Jairus

Administraator
+372 636 0121

Vastuvõtuaeg:

Õpilaskodu, Uuslinna 10 Tallinn

Inna Kuznetsova

Administraator
+372 636 0121

Vastuvõtuaeg:

Õpilaskodu, Uuslinna 10 Tallinn

Ella Fjodorova

Administraator
+372 636 0121

Vastuvõtuaeg:

Õpilaskodu, Uuslinna 10 Tallinn

Olga Simmo

Administraator
+372 636 0121

Vastuvõtuaeg:

Õpilaskodu, Uuslinna 10 Tallinn

Sjuzanna Dotsenko

Administraator
+372 636 0121

Vastuvõtuaeg:

Õpilaskodu, Uuslinna 10 Tallinn

Elina Kartozia-Leoke

Administraator
+372 636 0121

Vastuvõtuaeg:

Õpilaskodu, Uuslinna 10 Tallinn

Tiiu Lees

Administraator
+372 636 0121

Vastuvõtuaeg:

Õpilaskodu, Uuslinna 10 Tallinn
Täienduskoolitus (1)

Mati Sarapuu

Täiendkoolituse osakonna juhataja
+372 636 0134
+372 5330 5239
mati.sarapuu@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N 8 - 16:30
R 8 - 15:30
Õppehoone, A108
Raamatupidamine (1)

Ljudmilla Frolova

Finantsjuht
+372 636 0128
+372 5344 9782
ljudmilla.frolova@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Raamatupidamine, õppetoetuste komisjoni liige

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E112
Kooliõde (1)

Irina Ratnikova

Kooliõde
+372 5625 6636
kooliode@mehaanikakool.ee
irina.ratnikova@kth.ee

Lisainformatsioon: 

Kasulikud materjalid ja info õpilastele ning nende vanematele: 

Tallinna Koolitervishoid

Kooliõe teenust pakub SA Tallinna Koolitervishoid 

 

 

Vastuvõtuaeg:

E - R 8.00 – 16.00
Õppehoone, A107 (Garderoobi kõrval)

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Üldinfo
Parkimine

Koolimaja territooriumil on tähistatud parkimiskohad ajutiseks parkimiseks õpilastele, kooli külastajatele ja töötajatele koolimajas viibimise ajal. Kool ei kindlusta vaba parkimiskoha olemasolu.

Transport

Kesklinnast bussid nr 31, 42, 67, 100, 170 Laagna teel Kumu peatus
Lasnamäelt bussid nr 31, 42, 67, 170 Laagna teel Mehaanikakooli peatus
Kitsekülast Liikurist buss nr 39 (Marsruut: Vana-Lõuna tn, Veerenni tn, Liivalaia tn, Tartu mnt, Majaka tn, Pallasti tn, Valge tn, Narva mnt, J.Smuuli tee) Uuslinna peatus

Lisainfo
Registrikood 70003767 Mobility ID E10061712 KM EE102123283

Mehaanikakooli õpilaskodu

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.