Õppetöö

Õpetajate konsultatsiooniajad

Õpetaja konsultatsioon on õppijale ainealaseks nõustamiseks ja õppevõlgade lahendamiseks. Kasuta seda aega targalt! 

Kui vajad konsultatsiooni muul ajal, siis räägi sellest õpetajaga ja lepi kokku uus aeg.

Kui õpetaja nime ei ole tabelis, pöördu samuti otse tema poole  ja lepi aeg kokku

 


Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum  

Metalli valdkond

 

 

 

 

 

 

Viktor Ivarinen

 

 

15.30-16.30

 

 

D226-1 

Aleksandr Sagalajev 

 

 

15.30-16.30

15.30-16.30

 

C128

Vladimir Shukis

.

 

15.30-16.30

 

 

C113

Aleksei Fedjukin

 

 

15.30-16.30

 

 

D224

Tatjana Karaganova

 

 

15.30-17.00

 

 

D228

Kaur-Gabriel Rajasalu

      16.30-18.00   D224

Vadim Kuperštein

      15.30-16.30   C107

Ellar Seidelberg

15.30-16.30         C102

Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum  

Automaatika valdkond

 

 

 

 

 

 

Eduard Bezrodnov

 

 

 

16.00-18.00

 

B206

Denis Sokolov

14.00-15.00

 

 

 

 

B208

Aleksandr Vlassov

15.30-16.30

 

 

 

 

B209

Sergei Jermakov

 

 

 

15.30-16:30

 

B210

Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum  

Auto valdkond

 

 

 

 

 

 

Jevgeni Fjodorov

 

 

15.30-16.15

 

 

D221

Paul Kütimaa

15.30-16.15

 

 

 

 

D205-2

Kaspar Laarmann

 

 

 

15.30-16.15

 

D115

Paul Lutsoja

 

 

13.00-14.00

 

 

D220

Yurii Mashevskyi

 

 

15.30-16.15

 

 

D128-1

Ilona Melekhova

15.30-16.15

 

 

 

 

D209-2

Margo Piigli

 

15.30-16.15

 

 

 

D205-1

Daniel Shamrai

 

 

15.30-16.15

 

 

C203-2

Aleksandr Skidantšuk

 

 

15.30-16.30

 

 

D207-2

Tanel Tero

15.30-16.15

 

 

 

 

D203-2

Riho Urbel

 

 

 

15.30-16.15

 

D130

Indrek Uusen

 

 

 

15.30-16.15

 

D115

Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum  

Ehituse valdkond

 

 

 

 

 

 

Svetlana Dats

 

15.30-16.15

 

 

 

A256

Vidas Jonas Švabauskas

15.30-16.15

 

 

 

 

D203-1

Vladimir Klazer

15.30-16.15

 

 

 

 

E137,

B102

Vladimir Aravin

15.30-16.15

 

 

 

 

E137

Dmitri Kobzev

 

 

15.30-16.15

 

 

E137

Erik Samoilov

 

 

 

15.30-16.15

 

B102,

C255

Erik Nobel

15.30-16.15

 

 

 

 

E137

Jelena Kapparova   15.30-16.15       E363

Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum  

Üldõpingud

 

 

 

 

 

 

Jelena Smoljaninova

 

15.30-16.15

 

 

 

E367

Anželika Pitomets

15.30-16.15

 

 

 

 

E243

Svetlana Kožegatšjova

 

15.30-16.15

 

 

 

E250

Tiina Ojamäe

      15.30-16.15   E244

Karl Kera

 

15.30-17.00 või kokkuleppel

 

 

 

F127

Inna Järve

15.30-16.15

 

 

 

 

E361

Jelena Kapparova

 

 

 

15.30-16.15

 

E363

Jekaterina Romanenko

 

 

15.30-16.15 või kokkuleppel

 

 

 

E365

Natalja Nikiforova

 

15.30-16.15

 

 

 

E248

Katrin Tamme

 

 

 

 

 

A260 Kokkuleppel 

Nadežda Zabolotskaja

 

 

kokkuleppel

 

 

A254

Kirill Safronov

15.30-16.15

 

 

 

 

E245

Marina Jeršova

15.30-16.15

 

 

 

 

E366

Avo Ollerma

 

15.30-16.15

 

 

 

E249

Aarne Ruben

    15.30-16.15     E360

Kate-Riin Kont

 

 

15.30-16.15

 

12.00-13.00

E368

Ille Kalda

        7.30-8.15 või kokkuleppel E243

Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum  

 

 

Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum  

Metalli valdkond

 

 

 

 

 

 

Viktor Ivarinen

 

 

15.30-16.30

 

 

D226-1 

Aleksandr Sagalajev 

 

 

15.30-16.30

15.30-16.30

 

C128

Vladimir Shukis

.

 

15.30-16.30

 

 

C113

Aleksei Fedjukin

 

 

15.30-16.30

 

 

D224

Tatjana Karaganova

 

 

15.30-17.00

 

 

D228

Kaur-Gabriel Rajasalu

      16.30-18.00   D224

Vadim Kuperštein

      15.30-16.30   C107

Ellar Seidelberg

15.30-16.30         C102

Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum  

Automaatika valdkond

 

 

 

 

 

 

Eduard Bezrodnov

 

 

 

16.00-18.00

 

B206

Denis Sokolov

14.00-15.00

 

 

 

 

B208

Aleksandr Vlassov

15.30-16.30

 

 

 

 

B209

Sergei Jermakov

 

 

 

15.30-16:30

 

B210

Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum  

Auto valdkond

 

 

 

 

 

 

Jevgeni Fjodorov

 

 

15.30-16.15

 

 

D221

Paul Kütimaa

15.30-16.15

 

 

 

 

D205-2

Kaspar Laarmann

 

 

 

15.30-16.15

 

D115

Paul Lutsoja

 

 

13.00-14.00

 

 

D220

Yurii Mashevskyi

 

 

15.30-16.15

 

 

D128-1

Ilona Melekhova

15.30-16.15

 

 

 

 

D209-2

Margo Piigli

 

15.30-16.15

 

 

 

D205-1

Daniel Shamrai

 

 

15.30-16.15

 

 

C203-2

Aleksandr Skidantšuk

 

 

15.30-16.30

 

 

D207-2

Tanel Tero

15.30-16.15

 

 

 

 

D203-2

Riho Urbel

 

 

 

15.30-16.15

 

D130

Indrek Uusen

 

 

 

15.30-16.15

 

D115

Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum  

Ehituse valdkond

 

 

 

 

 

 

Svetlana Dats

 

15.30-16.15

 

 

 

A256

Vidas Jonas Švabauskas

15.30-16.15

 

 

 

 

D203-1

Vladimir Klazer

15.30-16.15

 

 

 

 

E137,

B102

Vladimir Aravin

15.30-16.15

 

 

 

 

E137

Dmitri Kobzev

 

 

15.30-16.15

 

 

E137

Erik Samoilov

 

 

 

15.30-16.15

 

B102,

C255

Erik Nobel

15.30-16.15

 

 

 

 

E137

Jelena Kapparova   15.30-16.15       E363

Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum  

Üldõpingud

 

 

 

 

 

 

Jelena Smoljaninova

 

15.30-16.15

 

 

 

E367

Anželika Pitomets

15.30-16.15

 

 

 

 

E243

Svetlana Kožegatšjova

 

15.30-16.15

 

 

 

E250

Tiina Ojamäe

      15.30-16.15   E244

Karl Kera

 

15.30-17.00 või kokkuleppel

 

 

 

F127

Inna Järve

15.30-16.15

 

 

 

 

E361

Jelena Kapparova

 

 

 

15.30-16.15

 

E363

Jekaterina Romanenko

 

 

15.30-16.15 või kokkuleppel

 

 

 

E365

Natalja Nikiforova

 

15.30-16.15

 

 

 

E248

Katrin Tamme

 

 

 

 

 

A260 Kokkuleppel 

Nadežda Zabolotskaja

 

 

kokkuleppel

 

 

A254

Kirill Safronov

15.30-16.15

 

 

 

 

E245

Marina Jeršova

15.30-16.15

 

 

 

 

E366

Avo Ollerma

 

15.30-16.15

 

 

 

E249

Aarne Ruben

    15.30-16.15     E360

Kate-Riin Kont

 

 

15.30-16.15

 

12.00-13.00

E368

Ille Kalda

        7.30-8.15 või kokkuleppel E243

Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum