„Tööturu vajadustele vastava kutse- ja kõrghariduse arendamine“ (PRÕM)

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool osaleb PRÕM täiendava keeleõppe tegevustes ja pakub muu emakeelega I ja II kursuse kutsekeskhariduse õppuritele täiendavat eesti keele õpet.

Projekti täpsem info: õppedirektor Ada Lumiste ada.lumiste@mehaanikakool.ee

2022 Loodusainete õues õppe tunnid I kursuse kutsekeskhariduse õpilastele eesti keeles  (koostöös MTÜ Loodusmaa).

2023  õppisid 15  II kursuse õpilast eesti keelt Pärnumaa Kutsehariduskeskuses

27.-31.märts 2023   oli 5 mootorsõidukitehniku eriala õpilast

10.-14.aprill 2023 – 5 keevitaja eriala õpilast

17.-21.aprill 2023- 5 automaatiku eriala õpilast.

Keeleõppe põhieesmärgiks on erialase eestikeelse, eriti suulise  väljendusoskuse parandamine, et õpilased saaksid hakkama kiirelt muutuval tööturul.

Täname meeldiva koostöö eest Pärnumaa Kutsehariduskeskuse kolleege ja õpilasi, kelle toel eesti keele õppimine on vahva tegevus.

Vaata õpilaste esitlust siit

Projekt „Kutsehariduse maine tõstmine, õpipoisiõppe laiendamine“- PRÕM tegevus 8.8 „Täiendav keeleõpe kutse- ja kõrghariduses“

Projekti täpsem info: õppedirektor Ada Lumiste ada.lumiste@mehaanikakool.ee

2023  õppisid 15  II kursuse õpilast eesti keelt Pärnumaa Kutsehariduskeskuses

27.-31.märts 2023   oli 5 mootorsõidukitehniku eriala õpilast

10.-14.aprill 2023 – 5 keevitaja eriala õpilast

17.-21.aprill 2023- 5 automaatiku eriala õpilast.

Vaata õpilaste esitlust siit