UUS! Talvine vastuvõtt CNC pingi operaator (treial või freesija), 5 tase

CNC metallilõikepinkide (frees- ja treipingid) 5.taseme operaatori jätkuõppe õppekava.

Võimalik on valida kahe spetsialiseerumise vahel: CNC metallilõikepinkidel töötaja, treial või freesija.

Vastuvõtu tingimused on: vähemalt keskharidus, erialane 4. taseme kutse või sellele vastavad kompetentsid (töötamine erialasel tööl, tööandja soovituskiri, täienduskoolitused).

Õppetöö algab 18.01.2021. Õppeaeg 6 kuud. Õppetöö toimub tsüklitena, kaks nädalat on õhtuti õppetöö koolis ja kaks nädalat tööpraktika ettevõttes.

Õpingud lõpevad kutseeksamiga. Kutse andja on Eesti Masinatööstuse Liit. Koolilõpetajale on kutseeksam tasuta. Õppekohale kandideerimiseks palume esitada avaldus SAIS kaudu kuni 06.01.2021.

Paberil dokumentide vastuvõtt koolis 04.01.21 kuni 15.01.2021.

Kandideerimisel on nõutavad:

· Isikut tõendav dokument

· Avaldus

· Vähemalt keskharidust tõendav kooli lõputunnistus koos hinnetelehega (originaal või notariaalselt või dokumendi originaali alusel koolis kinnitatud koopia)

· CNC metallilõikepinkide (frees- ja treipingid) operaatori 4. taseme kutse või sellele vastavate kompetentside olemasolu.

Eriala info: metallierialade juht Enn Helemäe enn.helemae@mehaanikakool.ee tel 523 5974

Vastuvõtu info: Õppeinfosüsteemi spetsialist Anna Reren anna.reren@mehaanikakool.ee, tel 5695 2740

E K N 8:00 – 16:30 T R 8:00 – 15:30

COVID-19 viiruse leviku ennetamiseks väldime inimeste kogunemisi. Seetõttu on kohustuslik koolis kohtumise aeg eelnevalt kokku leppida telefoni või e- kirja teel, samuti kinni pidada SAIS süsteemis antud vestluse ajast!

Paberil dokumentide vastuvõtt koolis 04.01.21 kuni 15.01.2021.

Kandideerimisel on nõutavad:

· Isikut tõendav dokument