Viru Welder 2020 03. märts Tarmo

Selgusid Viru Welder 2020 parimad keevitajad!

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse nüüdisaegsetes keevituslaborites toimus 27. veebruaril 2020 juba kolmeteistkümnendat korda mainekas rahvusvaheline keevitusvõistlus “Viru Welder 2020”.

Kokku ihaldatava tiitli eest võistlesid 20 keevitajat Eestist, Venemaalt, Ukrainast, Lätist ja Leedust.

Tulemusi hindas metallivaldkonna tipptaseme spetsialistidest žürii. Võidukohad jagunesid järgmiselt:

„Parim TIG keevitaja“

I koht – Mihhail Vinogradov, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool.

Suur tänu kõikidele võistlejatele ja juhendajatele, toetajatele ja osalejatele! Kohtumiseni järgmisel võistlusel „Viru Welder 2021“.

„Parim TIG keevitaja“

I koht – Mihhail Vinogradov, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool.