Viru Welder 2019 04. märts

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse rahvusvaheline keevitusvõistlus VIRU WELDER 2019 toimus juba kaheteistkümnendat korda.
Võistlus „ViruWelder 2019“ toimus 1. märtsil 2019.a ja seal osalesid kutsekoolid Lätist, Leedust, Venemaalt ja Rootsist.

Eesti koolidest võistlevad Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Rakvere Ametikool, Tartu Kutsehariduskeskus ja Viljandi Kutseõppekeskus.

Meie koolist osalesid Pavel Lebedev ja Mihhail Vinogradov.

Õpilased oli võistlusteks ette valmistanud õpetaja Tatjana Karaganova

Individuaalses arvestuses:  I koht - Pavel Lebedev, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

TIG keevituses:  I koht - Pavel Lebedev, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Meeskondlikus arvestuses tunnistati parimaks Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli meeskond.

Meie koolist osalesid Pavel Lebedev ja Mihhail Vinogradov.

Õpilased oli võistlusteks ette valmistanud õpetaja Tatjana Karaganova

TIG keevituses:  I koht - Pavel Lebedev, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool