Uudised

Noor Meister 2022 Parim Keevitaja 1. ja 2. koht Mehaanikakooli õppuritele! 28. veebruar Ene

Kes soovib saada keevitajaks, peab õppima. Kes soovib saada parimaks keevitajaks, valib Mehaanikakooli!


23.02.23 Kanal 2 eetris olnud saates võistlesid  Noor Meister 2022 tiitlile parimad keevituse eriala õppurid. Kaamerate ja kohtunike range järelevalve, sädemepilved ja närvide mäng iseloomustavad pingelist kutsemeisterlikkuse võistlust ning telesaate sündi. Meil on põhjust rõõmustada, sest võidukarikas on õigustatult kindla käega, hea motivatsiooni ja tugeva närviga 20KKE rühma õpilase Ivan Koptevi valduses ning tema suurimaks konkurendiks osutus kursusekaaslane Ilia Kuznetcov. Soovime võitjatele palju õnne! 

1. koht Ivan Koptev Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

2. koht Ilia Kuznetcov Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

3. koht Maxim Pavlov Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Keevitajate kutsemeisterlikkuse võistlus toimus traditsiooniliselt meie koolis. Võistluse peakorraldaja oli Haridus- ja Noorteamet. Täname võistluse toetajaid: BLRT Grupp, Estanc, Saku Metall, Eesti Masinatööstuse Liit, Alas-Kuul, Aven OÜ, Steelmonitor, Thorsteel, Servtec NDT OÜ.

Täname kutseõpetaja Viktor Ivarineni võistlejate juhendamise eest ning kõiki teisi, kes nende arengule kaasa on aidanud!

Vaata ka https://www.worldskillsestonia.ee/ 

23.02.23 Kanal 2 eetris olnud saates võistlesid  Noor Meister 2022 tiitlile parimad keevituse eriala õppurid. Kaamerate ja kohtunike range järelevalve, sädemepilved ja närvide mäng iseloomustavad pingelist kutsemeisterlikkuse võistlust ning telesaate sündi. Meil on põhjust rõõmustada, sest võidukarikas on õigustatult kindla käega, hea motivatsiooni ja tugeva närviga 20KKE rühma õpilase Ivan Koptevi valduses ning tema suurimaks konkurendiks osutus kursusekaaslane Ilia Kuznetcov. Soovime võitjatele palju õnne! 


1. koht Ivan Koptev Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

2. koht Ilia Kuznetcov Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

3. koht Maxim Pavlov Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Keevitajate kutsemeisterlikkuse võistlus toimus traditsiooniliselt meie koolis. Võistluse peakorraldaja oli Haridus- ja Noorteamet. Täname võistluse toetajaid: BLRT Grupp, Estanc, Saku Metall, Eesti Masinatööstuse Liit, Alas-Kuul, Aven OÜ, Steelmonitor, Thorsteel, Servtec NDT OÜ.

Täname kutseõpetaja Viktor Ivarineni võistlejate juhendamise eest ning kõiki teisi, kes nende arengule kaasa on aidanud!

Vaata ka https://www.worldskillsestonia.ee/