Uudised

Noor Meister 2019 Parim keevitaja 06. mai

3. mail toimus Lasnamäe Mehaanikakoolis Noor Meister 2019 keevitajate võistlus.


Osales 12 võistlejat 6 koolist üle Eesti. 

Suurepäraselt esines meie kool, 1. koha saavutas 3. kursuse keevitaja Pavel Lebedev. Võistlus 2. ja 3. koha pärast oli tasavägine ja võrdsete punktidega tuli teisele kohale meie 3.kursuse õpilane Mihhail Vinogradov, kes jagas seda kohta Joonas Reinbergiga Tartu Kutsehariduskeskusest.

Õnnitlused võitjatele ja suur tänu juhendajatele Tatjana Karaganovale ja Viktor Ivarisele.

Osales 12 võistlejat 6 koolist üle Eesti. 

Suurepäraselt esines meie kool, 1. koha saavutas 3. kursuse keevitaja Pavel Lebedev. Võistlus 2. ja 3. koha pärast oli tasavägine ja võrdsete punktidega tuli teisele kohale meie 3.kursuse õpilane Mihhail Vinogradov, kes jagas seda kohta Joonas Reinbergiga Tartu Kutsehariduskeskusest.

Õnnitlused võitjatele ja suur tänu juhendajatele Tatjana Karaganovale ja Viktor Ivarisele.