Uudised

Erasmus+ projekti NextSteps@TechVET seminar 10. märts Tarmo


Lasnamäe Mehaanikakooli esindajad osalevad sellel nädalal Euroopa Liidu Erasmus+ projekti NextSteps@TechVET seminaril. 24 osalejat 4 riigist on kogunenud Tallinnasse 4 päevaks. Seminari jooksul luuakse koos  juhendmaterjale õpetajatele ja ettevõtete praktika juhendajatele, mille abil parendada õpilaste praktika korraldamist. Seminari jooksul külastatakse ka meie kooli ja City Motors Lasnamäe esindust.

Lasnamäe Mehaanikakooli esindajad osalevad sellel nädalal Euroopa Liidu Erasmus+ projekti NextSteps@TechVET seminaril. 24 osalejat 4 riigist on kogunenud Tallinnasse 4 päevaks. Seminari jooksul luuakse koos  juhendmaterjale õpetajatele ja ettevõtete praktika juhendajatele, mille abil parendada õpilaste praktika korraldamist. Seminari jooksul külastatakse ka meie kooli ja City Motors Lasnamäe esindust.