COVID-19 viiruse tõkestamiseks toimub õppetöö distantsõppe vormis 14. detsember Tarmo

Ajavahemikul 4.-22.01.2021 on õpilased distantsõppel vastavalt tunniplaanile.

Hea õpilane, palun jälgi tunniplaani ning õppeainete päevikuid õppeinfosüsteemis TAHVEL.

Päevikust leiad juhised õppimiseks distantsõppe tunnis ning iseseisvalt õppimiseks.

Palun õpi hoolsalt ja vabal ajal püsi kodus! Avalikus kohas viibimise vajaduse korral palun kanna maski!

Alates 04.01.21 on õpilased distantsõppel vastavalt tunniplaanile. Jälgi uudiseid kooli kodulehel ja õppeinfosüsteemis TAHVEL