Amservi stipendium tulevasele sõiduautotehnikule 26. detsember Ene

Amservi õppestipendiumi pälvis Mario Kadaksaar

17. detsembril andis Amserv Järve järelteeninduse juht Mairo Romandi (pildil vasakul) pidulikult üle 1000-eurose stipendiumi Lasnamäe Mehaanikakooli sõiduautotehniku eriala teise kursuse õpilasele Mario Kadaksaarele (pildil keskel).

Amserv Grupi järelteeninduse juhi Ahti Aasala (pildil paremal) sõnul on õppestipendium mõeldud autoeriala õppijate motiveerimiseks ja järelkasvu kindlustamiseks. “Lasnamäe Mehaanikakoolis kandideerisid stipendiumile kolm tugevat kandidaati, kelle seast ühe valimine oli üsna keerukas. See aga tähendab, et erialal on noorte silmis potentsiaali ning õppima tulevad need, kellel automaailma vastu suurem ja siiras huvi. Anname Lasnamäe Mehaanikakoolis stipendiumi välja esmakordselt ja olen veendunud, et see loob hea põhja erialapraktika alase koostöö tugevdamiseks Amserviga.”

Kõik stipendiumile kandideerida soovijad esitasid taotluse koos motivatsioonikirjaga. Kool valis nende seast välja 3 parimat õpilast, kellega viisid Amservi inimesed läbi virtuaalsed vestlused, ning langetasid lõpliku otsuse.

Amserv maksab õpilasele 1000 euro suuruse stipendiumi välja kümne kuu jooksul. Samuti saab tulevane stipendiaat lisaks stipendiumirahale ka praktikakoha üle Eesti asuvates Amservi kaasaegsetes teeninduskeskustes.

Mehaanikakool omalt poolt tänab Amservi panuse eest autoerialade kutsehariduse arendamisel ning õppurite motiveerimisel.

Amservi õppestipendiumi pälvis Mario Kadaksaar