Новости

Distantsõppe päevad 13. октября tarmo


23.oktoobril toimub meie koolis vabariiklik kutsemeisterlikkuse võistlus „Noor Meister“ parim keevitaja. Seoses sellega, et tagada kõigi turvalisus, on kutsekeskhariduse õpilased distantsõppel. Kutseõppes (õhtused õpperühmad) toimub õppetöö tavapäraselt (koolis).

Distantsõppe ajal toimuvad ainult teooria tunnid vastavalt tunniplaanile.

 

5.novembril  toimub meie koolis vabariiklik kutsemeisterlikkuse võistlus „Noor Meister“ parim sõiduautotehnik. Seoses sellega, et tagada kõigi turvalisus, on kutsekeskhariduse õpilased distantsõppel. Kutseõppes (õhtused õpperühmad) toimub õppetöö tavapäraselt (koolis).

Distantsõppe ajal toimuvad ainult teooria tunnid vastavalt tunniplaanile.

23.oktoobril toimub meie koolis vabariiklik kutsemeisterlikkuse võistlus „Noor Meister“ parim keevitaja. Seoses sellega, et tagada kõigi turvalisus, on kutsekeskhariduse õpilased distantsõppel. Kutseõppes (õhtused õpperühmad) toimub õppetöö tavapäraselt (koolis).

Distantsõppe ajal toimuvad ainult teooria tunnid vastavalt tunniplaanile.

 

5.novembril  toimub meie koolis vabariiklik kutsemeisterlikkuse võistlus „Noor Meister“ parim sõiduautotehnik. Seoses sellega, et tagada kõigi turvalisus, on kutsekeskhariduse õpilased distantsõppel. Kutseõppes (õhtused õpperühmad) toimub õppetöö tavapäraselt (koolis).

Distantsõppe ajal toimuvad ainult teooria tunnid vastavalt tunniplaanile.