Lasnamäe Mehaanikakool

Общая информация
Парковка

Parkimine kooli juures vabade kohtade olemasolul!

Transportation

Kesklinnast bussid nr 67, 68 Kumu peatus

Контакт

Фильтр

Все Arendusosakond Kantselei Kooliõde Raamatupidamine Täienduskoolituse osakond Automaatika, elektroonika ja ehitusvaldkond Автодело Haldusosakond Kooli nõukogu Металл Õppeosakond Üldõpingud

Должность
 
Arendusosakond (2)

Ene Pukk

Менеджер по развитию
Erialajuht
+372 5628 7310
ene.pukk@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E111

Tarmo Veeborn

IT spetsialist
+372 636 0111
+372 5688 9118
tarmo.veeborn@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, A261
Kantselei (1)

Sirje Kaev

Kantselei juht
+372 636 0133
sirje.kaev@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E106
Kooliõde (1)

Lilia Tjulkina

Kooliõde
+372 5625 6636
mehaanikak@kth.ee

Время приема:

Esmapäev - Reede
8.00 - 16.00
Õppehoone, A107
Raamatupidamine (1)

Ljudmilla Frolova

Finantsjuht
+372 636 0128
+372 5344 9782
ljudmilla.frolova@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E112
Täienduskoolituse osakond (1)

Mati Sarapuu

Täiendkoolituse osakonna juhataja
+372 636 0134
+372 5330 5239
mati.sarapuu@mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, A108
Automaatika, elektroonika ja ehitusvaldkond (10)

Leho Lilleorg

Erialajuht
+372 636 0112
+372 5616 0640
leho.lilleorg@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C227

Eduard Bezrodnov

Kutseõpetaja
eduard.bezrodnov@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, B206

Svetlana Dats

Kutseõpetaja
svetlana.dats@mehaanikakool.ee


Sergei Jermakov

Kutseõpetaja
sergei.jermakov@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, B210

Jelena Kapparova

Kutseõpetaja
jelena.kapparova@mehaanikakool.ee


Sergei Larionov

Kutseõpetaja
sergei.larionov@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C254

Mihhail Rjazanov

Kutseõpetaja
+372 5382 5845
mihhail.rjazanov@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E137

Denis Sokolov

Kutseõpetaja
denis.sokolov@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, B202

Vidas Jonas Švabauskas

Kutseõpetaja
vidas.shvabauskas@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D203-1

Aleksandr Vlassov

Kutseõpetaja
+372 5833 3177
aleksandr.vlassov@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, B209
Автодело (14)

Ene Pukk

Менеджер по развитию
Erialajuht
+372 5628 7310
ene.pukk@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E111

Lauri Veso

Erialajuhi kt
Kutseõpetaja
+372 5697 0003
lauri.veso@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C228

Jevgeni Fjodorov

Kutseõpetaja
+372 636 0115
+372 5358 4330
jevgeni.fjodorov@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D121 (Autokeretehnikute õppetöökoda)

Paul Kütimaa

Kutseõpetaja
paul.kytimaa@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D130 (Sõiduautode diagnostika õppetöökoda)

Aimar Lukk

Kutseõpetaja
aimar.lukk@mehaanikakool.ee


Paul Lutsoja

Kutseõpetaja
paul.lutsoja@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D121 (Autokeretehnikute õppetöökoda)

Juri Maševski

Kutseõpetaja
juri.masevski@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D128-1 (Autotehnikute õppetöökoda)

Ilona Melekhova

Kutseõpetaja
+372 553 5104
ilona.melekhova@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D209-2 (Automaalrite õppeklass)

Aleksandr Skidantšuk

Kutseõpetaja
+372 5647 4504
aleksandr.skidantsuk@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D121 (Autokeretehnikute õppetöökoda)

Riho Urbel

Kutseõpetaja
+372 636 0115
riho.urbel@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D130-1 (Sõiduautodiagnostika kutseõpetaja ruum)

Raul Kütt

Kutseõpetaja
raul.kutt@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D203-2

Daniel Shamrai

Kutseõpetaja
daniel.shamrai@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D203-2

Kaspar Laarmann

Kutseõpetaja
kaspar.laarmann@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D115

Margo Piigli

Kutseõpetaja
margo.piigli@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D128-1
Haldusosakond (11)

Jaak Paenurm

Majandusjuht
+372 636 0117
+372 506 4922
jaak.paenurm@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E109

Vitali Frolov

Remonditööline


Andrei Hremin

Remonditööline
andrei.hremin@mehaanikakool.ee


Svetlana Jakovleva

Koristaja
svetlana.jakovleva@mehaanikakool.ee


Olga Kurotškina

Koristaja


Anatoli Mihhailov

Elektrik
+372 636 0113
+372 5566 7642
anatoli.mihhailov@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C131

Nadezhda Mustafaeva

Koristaja


Aleksandr Ovtšinnikov

Majahoidja


Olga Shtiroy

Koristaja


Viktor Zaiko

Remonditööline


Nadežda Titova

Koristaja

Kooli nõukogu (10)

Dimitri Koromnov

Директор
dimitri.koromnov@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E105

Ada Lumiste

Õppedirektor
+372 636 0126
+372 5688 2448
ada.lumiste@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E125

Anne Okas

Üldõpingute ja õppetöö juht
+372 636 0127
+372 5918 7360
anne.okas@mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, E108

Ene Pukk

Менеджер по развитию
Erialajuht
+372 5628 7310
ene.pukk@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E111

Enn Helemäe

Erialajuht
+372 636 0119
+372 523 5974
enn.helemae@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C229

Leho Lilleorg

Erialajuht
+372 636 0112
+372 5616 0640
leho.lilleorg@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C227

Ljudmilla Frolova

Finantsjuht
+372 636 0128
+372 5344 9782
ljudmilla.frolova@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E112

Jaak Paenurm

Majandusjuht
+372 636 0117
+372 506 4922
jaak.paenurm@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E109

Mati Sarapuu

Täiendkoolituse osakonna juhataja
+372 636 0134
+372 5330 5239
mati.sarapuu@mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, A108

Sirje Kaev

Kantselei juht
+372 636 0133
sirje.kaev@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E106
Металл (7)

Fjodor Mihhailovski

Kutseõpetaja
fjodor.mihhailovski@mehaanikakool.ee


Enn Helemäe

Erialajuht
+372 636 0119
+372 523 5974
enn.helemae@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C229

Aleksei Fedjukin

Kutseõpetaja
aleksei.fedjukin@mehaanikakool.ee


Viktor Ivarinen

Kutseõpetaja
+372 636 0114
viktor.ivarinen@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D220 (Õpetajate tuba)

Tatjana Karaganova

Kutseõpetaja
tatjana.karaganova@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D228 (Õppeklass)

Aleksandr Sagalajev

Kutseõpetaja
aleksandr.sagalajev@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C128 (CNC arvutiklass)

Vladimir Shukis

Kutseõpetaja
+372 5662 8545
vladimir.shukis@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C113 (Metallitöötlemise õppetöökoda)
Õppeosakond (8)

Ada Lumiste

Õppedirektor
+372 636 0126
+372 5688 2448
ada.lumiste@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E125

Anna Reren

Õppeinfosüsteemi spetsialist
+372 636 0137
+372 5695 2740
anna.reren@mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, A232

Olga Bondareva

Rühmajuhendaja
+372 636 0123
+372 5649 5490
olga.bondareva@mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Reede
C korpus, C130

Margit Väikmeri

Tugiteenuse koordinaator
Rühmajuhendaja
+372 636 0124
+372 5650 1366
margit.vaikmeri@mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Reede
C korpus, C130

Tatjana Krõsenkova

Rühmajuhendaja
+372 636 0129
+372 5455 0897
tatjana.krosenkova@mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Reede
13.00 - 19.00
Õppehoone, A238

Ioulia Meier

Sotsiaalpedagoog
636 0125
julia.meier@mehaanikakool.ee

Время приема:

Teisipäev
16.30 – 19.00
Õppehoone, A110

Vladimir Belõi

Õppetöökodade juht
+372 636 0118
+372 514 4593
vladimir.beloi@mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C230

Natalja Vinogradova

Rühmajuhendaja
+372 6360 135
+372 5682 9298
natalja.vinogradova@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, A110
Üldõpingud (16)

Anne Okas

Üldõpingute ja õppetöö juht
+372 636 0127
+372 5918 7360
anne.okas@mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, E108

Jelena Feklistova

Üldainete õpetaja
jelena.feklistova@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E367

Svetlana Kožegatšjova

Üldainete õpetaja
svetlana.kozegatsjova@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E250

Jekaterina Romanenko

Üldainete õpetaja
jekaterina.romanenko@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E365

Alla Sahharova

Üldainete õpetaja
+372 557 4584
alla.sahharova@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E361

Nadežda Zabolotskaja

Üldainete õpetaja
nadezda.zabolotskaja@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E366

Katrin Tamme

Üldainete õpetaja
katrin.tamme@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E360

Eva Verk

Üldainete õpetaja
eva.verk@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E244

Karl Kera

Üldainete õpetaja
karl.kera@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, F121

Kristiina Ainelo

Üldainete õpetaja
kristiina.ainelo@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E368

Ille Kalda

Üldainete õpetaja
ille.kalda@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E243

Natalja Nikiforova

Üldainete õpetaja
natalja.nikiforova@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E248

Avo Ollerma

Üldainete õpetaja
avo.ollerma@mehaaniakkool.ee

Время приема:

Õppehoone, E249

Anzelika Pitomets

Üldainete õpetaja
anzelika.pitomets@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E243

Kirill Safronov

Üldainete õpetaja
kirill.safronov@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E245

Anette Teesaar

Üldainete õpetaja
anette.teesaar@mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E248

Lasnamäe Mehaanikakool

Общая информация
Парковка

Parkimine kooli juures vabade kohtade olemasolul!

Transportation

Kesklinnast bussid nr 67, 68 Kumu peatus

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.