Lasnamäe Mehaanikakool

Общая информация
Парковка

Parkimine kooli juures vabade kohtade olemasolul!

Transportation

Kesklinnast bussid nr 67, 68 Kumu peatus

Контакт

Фильтр

Все Arendusosakond Kantselei Raamatupidamine Täienduskoolituse osakond Automaatika, elektroonika ja ehitusvaldkond Автодело Haldusosakond Kooli nõukogu Металл Õppeosakond Üldõpingud

Должность
 
Arendusosakond (3)

Raul Ammer

Менеджер по развитию
+372 636 0131
+372 5684 6966
raul.ammer [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E111

Boris Kasekänd

Arvutitehnik
+372 636 0138
boris.kasekand [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, A261

Tarmo Veeborn

IT spetsialist
+372 636 0111
tarmo.veeborn [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, A235
Kantselei (1)

Sirje Kaev

Kantselei juht
+372 636 0133
sirje.kaev [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E106
Raamatupidamine (1)

Ljudmilla Frolova

Finantsjuht
+372 636 0128
+372 5344 9782
ljudmilla.frolova [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E112
Täienduskoolituse osakond (1)

Mati Sarapuu

Täiendkoolituse osakonna juhataja
+372 636 0134
+372 5330 5239
mati.sarapuu [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, A108
Automaatika, elektroonika ja ehitusvaldkond (11)

Leho Lilleorg

Erialajuht
+372 636 0112
+372 5616 0640
leho.lilleorg [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C227

Eduard Bezrodnov

Kutseõpetaja
eduard.bezrodnov [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, B206

Svetlana Dats

Kutseõpetaja
svetlana.dats [at] mehaanikakool.ee


Sergei Jermakov

Kutseõpetaja
sergei.jermakov [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, B210

Jelena Kapparova

Kutseõpetaja
jelena.kapparova [at] mehaanikakool.ee


Sergei Larionov

Kutseõpetaja
sergei.larionov [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C254

Mihhail Rjazanov

Kutseõpetaja
+372 5382 5845
mihhail.rjazanov [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E137

Denis Sokolov

Kutseõpetaja
denis.sokolov [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, B202

Vidas Jonas Švabauskas

Kutseõpetaja
vidas.shvabauskas [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D203-1

Iraida Zahharova

Kutseõpetaja
iraida.zahharova [at] mehaanikakool.ee


Aleksandr Vlassov

Kutseõpetaja
+372 5833 3177
aleksandr.vlassov [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, B209
Автодело (9)

Ene Pukk

Erialajuht
+372 636 0120
+372 5628 7310
ene.pukk [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C228

Jevgeni Fjodorov

Kutseõpetaja
+372 636 0115
+372 5358 4330
jevgeni.fjodorov [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D121 (Autokeretehnikute õppetöökoda)

Paul Kütimaa

Kutseõpetaja
paul.kytimaa [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D130 (Sõiduautode diagnostika õppetöökoda)

Paul Lutsoja

Kutseõpetaja
paul.lutsoja [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D121 (Autokeretehnikute õppetöökoda)

Juri Maševski

Kutseõpetaja
juri.masevski [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D128-1 (Autotehnikute õppetöökoda)

Ilona Melekhova

Kutseõpetaja
+372 553 5104
ilona.melekhova [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D209-2 (Automaalrite õppeklass)

Aleksandr Skidantšuk

Kutseõpetaja
+372 5647 4504
aleksandr.skidantsuk [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D121 (Autokeretehnikute õppetöökoda)

Riho Urbel

Kutseõpetaja
+372 636 0115
riho.urbel [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D130-1 (Sõiduautodiagnostika kutseõpetaja ruum)

Lauri Veso

Kutseõpetaja
lauri.veso [at] mehaanikakool.ee

Haldusosakond (11)

Jaak Paenurm

Majandusjuht
+372 636 0117
+372 506 4922
jaak.paenurm [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E109

Vitali Frolov

Remonditööline


Andrei Hremin

Remonditööline
andrei.hremin [at] mehaanikakool.ee


Svetlana Jakovleva

Koristaja
svetlana.jakovleva [at] mehaanikakool.ee


Olga Kurotškina

Koristaja


Anatoli Mihhailov

Elektrik
+372 636 0113
+372 5566 7642
anatoli.mihhailov [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C131

Nadezhda Mustafaeva

Koristaja


Aleksandr Ovtšinnikov

Majahoidja


Olga Shtiroy

Koristaja


Viktor Zaiko

Remonditööline


Nadežda Titova

Koristaja

Kooli nõukogu (11)

Dimitri Koromnov

Директор
dimitri.koromnov [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E105

Ada Lumiste

Õppedirektor
+372 636 0126
+372 5688 2448
ada.lumiste [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E125

Anne Okas

Üldõpingute ja õppetöö juht
+372 636 0127
+372 5918 7360
anne.okas [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, E108

Ene Pukk

Erialajuht
+372 636 0120
+372 5628 7310
ene.pukk [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C228

Enn Helemäe

Erialajuht
+372 636 0119
+372 523 5974
enn.helemae [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C229

Leho Lilleorg

Erialajuht
+372 636 0112
+372 5616 0640
leho.lilleorg [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C227

Ljudmilla Frolova

Finantsjuht
+372 636 0128
+372 5344 9782
ljudmilla.frolova [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E112

Jaak Paenurm

Majandusjuht
+372 636 0117
+372 506 4922
jaak.paenurm [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E109

Mati Sarapuu

Täiendkoolituse osakonna juhataja
+372 636 0134
+372 5330 5239
mati.sarapuu [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, A108

Raul Ammer

Менеджер по развитию
+372 636 0131
+372 5684 6966
raul.ammer [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E111

Sirje Kaev

Kantselei juht
+372 636 0133
sirje.kaev [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E106
Металл (6)

Enn Helemäe

Erialajuht
+372 636 0119
+372 523 5974
enn.helemae [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C229

Aleksei Fedjukin

Kutseõpetaja
aleksei.fedjukin [at] mehaanikakool.ee


Viktor Ivarinen

Kutseõpetaja
+372 636 0114
viktor.ivarinen [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D220 (Õpetajate tuba)

Tatjana Karaganova

Kutseõpetaja
tatjana.karaganova [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, D228 (Õppeklass)

Aleksandr Sagalajev

Kutseõpetaja
aleksandr.sagalajev [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C128 (CNC arvutiklass)

Vladimir Shukis

Kutseõpetaja
+372 5662 8545
vladimir.shukis [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C113 (Metallitöötlemise õppetöökoda)
Õppeosakond (9)

Ada Lumiste

Õppedirektor
+372 636 0126
+372 5688 2448
ada.lumiste [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E125

Anna Reren

Õppeinfosüsteemi spetsialist
+372 636 0110
anna.reren [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, A232

Olga Bondareva

Rühmajuhendaja
+372 636 0123
+372 5649 5490
olga.bondareva [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Reede
Õppehoone, A236

Julia Jašina

Tugiteenuse koordinaator
Rühmajuhendaja
+372 636 0124
+372 5650 1366
julia.jasina [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Reede
Õppehoone, A237

Marina Mitrofanova

Rühmajuhendaja
+372 636 0121
+372 5455 0871
marina.mitrofanova [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Reede
Õppehoone, A237A

Tatjana Krõsenkova

Rühmajuhendaja
+372 636 0129
+372 5455 0897
tatjana.krosenkova [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Reede
13.00 - 19.00
Õppehoone, A238

Ioulia Meier

Sotsiaalpedagoog
636 0125
julia.meier [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Teisipäev
16.30 – 19.00
Õppehoone, A238

Vladimir Belõi

Õppetöökodade juht
+372 636 0118
+372 514 4593
vladimir.beloi [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Töökodade hoone, C230

Natalja Vinogradova

Rühmajuhendaja
+372 6360 135
+372 5682 9298
natalja.vinogradova [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, A110
Üldõpingud (13)

Anne Okas

Üldõpingute ja õppetöö juht
+372 636 0127
+372 5918 7360
anne.okas [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, E108

Jelena Feklistova

Üldainete õpetaja
jelena.feklistova [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, A258

Svetlana Kožegatšjova

Üldainete õpetaja
svetlana.kozegatsjova [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E250

Julia Mumma

Üldainete õpetaja
julia.mumma [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E243

Jekaterina Romanenko

Üldainete õpetaja
jekaterina.romanenko [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, A255

Alla Sahharova

Üldainete õpetaja
+372 557 4584
alla.sahharova [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, A259

Natalia Sedyakina

Üldainete õpetaja
natalia.sedyakina [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E249

Tatjana Škled

Üldainete õpetaja
tatjana.skled [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E248

Nadežda Zabolotskaja

Üldainete õpetaja
nadezda.zabolotskaja [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, A254

Katrin Tamme

Üldainete õpetaja
katrin.tamme [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, A260

Eva Verk

Üldainete õpetaja
eva.verk [at] mehaanikakool.ee

Время приема:

Õppehoone, E244

Karl Kera

Üldainete õpetaja
karl.kera [at] mehaanikakool.ee


Raivo Raam

Üldainete õpetaja
raivo.raam [at] mehaanikakool.ee

Lasnamäe Mehaanikakool

Общая информация
Парковка

Parkimine kooli juures vabade kohtade olemasolul!

Transportation

Kesklinnast bussid nr 67, 68 Kumu peatus

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.