Tuleviku tegija 11. veebruar

Lasnamäe linnaosa valitsus tunnustas noori, kes on enam panustanud teiste abistamisele ning paistnud silma spordi- ja kultuurivaldkonnas.

Tunnustus anti üldharidus- ja kutsekoolides õppivale 43 noorele. "See, milliseks kujunevad tänased noored, määrab meie ühiskonna tulevase arengu. Loomulikult soovime, et meie ühiskonnas domineeriksid sellised väärtused, nagu humanism, töökus ja eneseareng. Selleks ärge peatuge, uskuge, et suudate saavutada veelgi enam,” ütles Lasnamäe  linnaosa vanem Maria Jufereva-Skuratovski pidulikul aktusel noortele.

Jufereva tänas õpilaste  vanemaid nende toetuse ja usu eest oma lastesse.

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli kandidaadid on:

Artem Sapelkin

Noor Meister 2018 keevituse võitja ja esindab Eestit rahvusvahelisel võistlusel WorldSkills2019 keevitaja võistlusel.

Anastasija  Matsberg

Tubli kunstis, koolis toimus tema tööde näitus.

Albert Sviridetski

Tubli deklamaator  kooli pidudel ja osaleb näiteringi töös.

Artjom Volkov

Tubli sportlane (jalgpall) ja tubli IT valdkonnas.

Elisabeth Lebedeva

Tunnustatud tublide tulemuste eest keeleviktoriinil.

Jufereva tänas õpilaste  vanemaid nende toetuse ja usu eest oma lastesse.

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli kandidaadid on:

Artem Sapelkin

Anastasija  Matsberg

Tubli kunstis, koolis toimus tema tööde näitus.

Albert Sviridetski

Tubli deklamaator  kooli pidudel ja osaleb näiteringi töös.

Artjom Volkov

Tubli sportlane (jalgpall) ja tubli IT valdkonnas.

Elisabeth Lebedeva

Tunnustatud tublide tulemuste eest keeleviktoriinil.