AS Tallinna Vesi andis välja tehnosüsteemide ehitaja stipendiumi 08. detsember Ene

AS Tallinna Vesi tehnosüsteemide ehituse eriala stipendiumi pälvis 2. kursuse õppur Artjom Jermolajev õpperühmast 20TSE.

Stipendiumi andis üle AS Tallinna Vesi personalispetsialist Grete Zirk 07.detsembril.

Grete märkis, et Artjomi puhul hindas stipendiumikomisjon head keskmist hinnet, kohusetundlikku suhtumist õppetöösse ja seda, et tal oli kindel soov tulla kooli tehnosüsteemide ehitust õppima. Tunnustasime ka tema tõsist suhtumist tulevikku, et leida erialast tööd, mis oleks huvitav ja vaheldusrikas. Lisaks Artjomi eesti keele head oskust, iseseisvust ja nutikust.

Stipendiumi suurus on 1500 (üks tuhat viissada) eurot (bruto) ja selle väljamakse toimub kahes osas - jaanuar 2022.a ja enne kursuse praktikaperioodi algust 2022.a.

Soovime Artjomile jätkuvat uudishimu omandada kõik tarkused ja oskused tehnosüsteemide ehitamiseks!

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool tänab ASi Tallinna Vesi meeldiva koostöö eest!

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool tänab ASi Tallinna Vesi meeldiva koostöö eest!