AS City Motors stipendium parimale autoeriala õppurile 28. oktoober Ene

Citymotors

AS City Motorsi tegevjuht Jaanus-Peeter Palm  ja Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli direktor Dimitri Koromnov allkirjastasid täna koostööleppe kutsekeskharidusõppes autoeriala õppijale stipendiumi määramiseks.

Koostööleppe eesmärk on

• motiveerida Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli sõiduautotehniku ja autoplekksepa eriala õpilasi pühenduma õpingutele ja seadma eesmärgiks erialaste oskuste ja teadmiste omandamise parimal tasemel;
  • võimaldada erialapraktika sooritamist AS City Motors esindustes;
  • propageerida sõiduautotehniku ja autoplekksepa eriala.

Stipendiumi suurus on 100 eurot kuus, mida makstakse õppeaastal alates novembrikuust 2021 kuni õpingute nominaalajaga lõpetamiseni.

Stipendium määratakse 2. kursuse kutsekeskhariduse õppes parimale õppijale, ühele tulevasele sõiduautotehnikule ja ühele tulevasele autoplekksepale.

Stipendiumi tingimused on sätestatud statuudiga. Stipendiumi taotluse vorm on õpilastele kättesaadav õppeinfosüsteemis Tahvel (küsitlused)

Oleme toetuse üle ääretult tänulikud. Üheskoos aitame õppuritel teha kaalutletud valikuid enda õppimise juhtimisel ja siirdumisel töömaailma,  edukust peegeldavatele radadele.

Citymotors

Koostööleppe eesmärk on

• võimaldada erialapraktika sooritamist AS City Motors esindustes;
  • propageerida sõiduautotehniku ja autoplekksepa eriala.