Vastuvõtt

Soovitused sisseastujale

Selleks, et sisseastumine oleks kiire ja mugav soovitame jälgida järgmisi reegleid:

- Alaealised õpilaskandidaadid, palume tulla vastuvõtuavalduse ja vajalike dokumentide esitamiseks  koos vanemaga (või eestkostjaga). Sellisel juhul täidab vanem (eestkostja) nõusoleku vormi kohapeal.

- Õpilaskandidaadid, kes vajavad ühiselamu kohta, palume esitada vastuvõtuavaldus ja vajalikud dokumendid  esimesel võimalusel, kuna ühiselamu kohtade arv on piiratud ja avaldusi menetletakse laekumise järjekorras.

- Välismaalastest õpilaskandidaadid, palume esitada Eesti ENIC/NARIC Keskuse hinnangu kvalifikatsiooni vastavuse kohta,  see säästab teie aega ja Eesti Vabariigis seaduslikult viibimise päevi (teil on 90 päeva kuni elamisloa saamiseni,).

- Palun veenduge, et teate millal on teie kutsesobivuse vestluse aeg.

- Kui olete juba kooli vastuvõetud, palun kinnitage oma õppima asumine ka siseveebis. Kui teil tekib raskusi õppima asumise kinnitamisega, palume võtta ühendust vastuvõtukomisjoniga.

- Palun veenduge, et teate millal on teie kutsesobivuse vestluse aeg.