Uudised

Tunnustame parimaid 18. jaanuar

Meie koolis on andekaid õpilasi. I poolaastal toimus inglise keele nädal, digijoonistamise võistlus, programmeerimisnädal, Euroopa keeltepäeva veebiviktoriin ning elektroonilise jõulukaardi kujundamise võistlus.


 
INGLISE KEELE PARIMAD

Jekaterina Holodnaja 18AM

Marek Loik 18SAT.2

Denis Jefremov 18APK

Elisabeth Lebedeva 17KVH.1

 

INGLISE KEELE NÄDALAL KORRALDATUD DIGIJOONISTAMISE VÕISTLUSE PARIMAD

Juliana Torf 17KVH.2

Nikita Kul 18KVH.2

Jekaterina Holodnaja 18AM

Ksenia Ostroverh 18AM

 

EUROOPA KEELTEPÄEVA VEEBIVIKTORIINI PARIMAD

Alan Jalakas 17SAT.1

Sergei Anissimov 17KEE

 

PROGRAMMEERIMISNÄDALAST OSAVÕTJAD, kes saavutasid väga häid tulemusi nii arvutiõpetuses kui inglise keeles:
 
Nikita Nešta 18APK

Daniil Ivanov 17SAT.1

Daniil Kondratjuk 17SAT.1

Daniel Semaško 17SAT.2

Richard Razumovski 17SAT.2

Dmitri Butkovski 17ATM

Robert Pakki 17ATM

Timofei Dikanjov 18KVH.2

 

DIREKTORI KORRALDATUD ELEKTROONILISE JÕULUKAARDI KUJUNDAMISE VÕISTLUS

Andrei Kuznetsov 17SAT.1, kes võitis direktori korraldatud elektroonilise jõulukaardi konkursi ja organiseeris arvuti-kiirkirjutamise võistluse;

Aleksandr Monakov 17SAT.2 – preemia elektroonillise jõulukaardi kujundamise eest;

Vitali Juzifovitš 18APK – preemia elektroonilise jõulukaardi kujundamise eest.

 
INGLISE KEELE PARIMAD

Jekaterina Holodnaja 18AM

Marek Loik 18SAT.2

Denis Jefremov 18APK

Elisabeth Lebedeva 17KVH.1

 

INGLISE KEELE NÄDALAL KORRALDATUD DIGIJOONISTAMISE VÕISTLUSE PARIMAD

Juliana Torf 17KVH.2

Nikita Kul 18KVH.2

Jekaterina Holodnaja 18AM

Ksenia Ostroverh 18AM

 

EUROOPA KEELTEPÄEVA VEEBIVIKTORIINI PARIMAD

Alan Jalakas 17SAT.1

Sergei Anissimov 17KEE

 

PROGRAMMEERIMISNÄDALAST OSAVÕTJAD, kes saavutasid väga häid tulemusi nii arvutiõpetuses kui inglise keeles:
 
Nikita Nešta 18APK

Daniil Ivanov 17SAT.1

Daniil Kondratjuk 17SAT.1

Daniel Semaško 17SAT.2

Richard Razumovski 17SAT.2

Dmitri Butkovski 17ATM

Robert Pakki 17ATM

Timofei Dikanjov 18KVH.2

 

DIREKTORI KORRALDATUD ELEKTROONILISE JÕULUKAARDI KUJUNDAMISE VÕISTLUS

Andrei Kuznetsov 17SAT.1, kes võitis direktori korraldatud elektroonilise jõulukaardi konkursi ja organiseeris arvuti-kiirkirjutamise võistluse;

Aleksandr Monakov 17SAT.2 – preemia elektroonillise jõulukaardi kujundamise eest;

Vitali Juzifovitš 18APK – preemia elektroonilise jõulukaardi kujundamise eest.