Oluline

Õppetöö alates 25.01.2021 21. jaanuar tarmo

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusega taastub Harjumaal ja Ida-Virumaal alates 25.01.2021 kontaktõpe kutsekoolides. Õppetöö toimub vastavalt tunniplaanile koolis.

Soovitame õpetajatel ja õpilastele  kanda siseruumides  maske. Kaitsemaski kandmine aitab vähendada võimalust, et viirusekandja köhimisel ja aevastamisel jõuab viirus pritsmetena lähedal olevate inimesteni koguses, mis põhjustab nakatumise ja haigestumise.

Vahetundide või pauside ajal soovitame õppijatel ja personalil juhinduda 2+2 reeglist ning hoida ühiskasutatavates ruumides võimalusel teiste inimestega distantsi. Ka pauside ajal tuleks vältida eri gruppide kokkupuuteid.

25.01.2021 alustame  koolis toitlustamisega.

25.01.2021 alustame  koolis toitlustamisega.