Oluline

Hea õpilaskandidaat! Vastuvõtu komisjoni otsus. 21. juuni

Oled oodatud õppima Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli. Kogu meie kutsekooli meeskond on valmis pakkuma Sulle kvaliteetset haridust. Õppimise ajal tutvud meie partnerite ning praktikabaasidega ja leiad kindlasti oma tee.

Tee elus õige valik. Meiega on tagatud raudkindel tulevik!

Sinu tulevane kool

Vastuvõtu komisjon teeb oma otsuse üldjuhul 5 tööpäeva jooksul pärast vestlust, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Allolevalt lingilt saab õpilaskandidaat näha oma vastuvõtuga seotud informatsiooni ning positiivse vastuvõtuotsuse korral kinnitada enda õppima asumist.

Vastuvõtu komisjoni otsus ja  ja õppima asumise kinnitamine

Tee elus õige valik. Meiega on tagatud raudkindel tulevik!

Sinu tulevane kool

Vastuvõtu komisjoni otsus ja ja õppima asumise kinnitamine

Raudkindel tulevik!