Koolielu

Majutus

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool pakub teistest linnadest/riikidest õpilastele kohti Tallinna Teeninduskooli õpilaskodus.

Kus õpilaskodu asub?

Lastekodu 13, 10113 Tallinn

Mida pakume?

Õpingute ajaks elukohta kahe- või kolmekohalises toas. Duširuum, tualett ja köök asuvad koridoris ja on ühised. Kohatasu sisaldab ka internetitasu ja puhketoas saab vaadata televiisorit.

Missuguseid isiklikke andmeid on vaja anda?

Kindlasti – kehtiv e-posti aadress ja telefon, kasulikud on ka vanemate kontaktandmed (Näiteks õpilase ja tema vanemate e-posti aadressid). Õpilaskodu info tuleb e-posti teel, telefoni teel arutame  küsimusi.

Kui palju kohti on õpilaskodus?

Meie kooli jaoks on  broneeritud 45 kohta.

Kuidas kohta broneerida?

2.ja 3. kursuse õpilased – kirjutavad avalduse sotsiaalpedagoogile (e-posti teel)

Uued õpilased  märgivad  vastuvõtu avalduses  - «Ühiselamu soov» jah või ei (kui avalduse täidab kooli esindaja – teata, et vajad  ühiselamu kohta)

Kuidas  moodustub õpilaskodu nimikiri?

Õpilaskodu nimikiri moodustub vastuvõtu komisjoni laekunud avalduste järjekorras ehk esimesed 45 soovijat saavad kohta. See toimub automaatselt, kohe pärast avalduse täitmist tulevad andmed kooli infosüsteemi.

Mida teha, kui olen viimane õpilaskodu nimikirjas?

Kindlasti oled Sa oled nimekirjas ootelehel ja tõenäoliselt septembris - oktoobris  ilmuvad  vabad kohad.

Millal ma saan kolida  õpilaskoju?

Tavaliselt 31.augustil ehk kohe pärast lepingu allkirjastamist.

Kas ma saan sisse kolida õpilaskoju ilma vanemateta?

Alaealised õpilased peavad minema esimest korda kindlasti koos vanema või seadusliku esindajaga.

Kas ma saan valida toanaabrit?

Tavaliselt  õpilaskodu juhataja ise moodustab tubade  nimekirja  31. augustiks.

Hinnakiri

Voodikoht kahe- või kolmekohalises toas 75 € kuus
Tagatisraha ühe elaniku kohta 75 €
Sissepääsuloa kaotus 2 €
Võtme kaotus        5 €
Toa koristus 10 € kord
Pesumasina, kuivati kasutamine 2 € masinatäis
Õpilaskodu parkla kasutamine  30 € kuu
Trahv õpilaskodu territooriumil suitsetamise eest       25 €

Kuidas leping allkirjastada?

Kutsume Teid Mehaanikakooli  (Uuslinna10)  31.08.19. Kutse tuleb e-posti teel. Kahjuks, ei saa lepingut allkirjastada  digitaalselt, sest peame tutvuma vanematega.

Mida on vaja kaasa võtta?

1) vanemate ID kaart

2) üks passipilt (tehtud 2019a)

3) õpilase ID kaart

4) tagatisraha maksmise tõend

5) Isiklikud asjad, voodipesu.

Millised reeglid on  õpilaskodus?

TUTVUGE SIIN

Lisainformatsioon

Sotsiaalpedagoog Julia Meier +372 636 0125

julia.meier@mehaanikakool.ee

NB! Suveperioodil vastab Teie küsimustele ka vastuvõtu komisjon.

Kus õpilaskodu asub?

Lastekodu 13, 10113 Tallinn

Mida pakume?

Missuguseid isiklikke andmeid on vaja anda?

Kui palju kohti on õpilaskodus?

Meie kooli jaoks on  broneeritud 45 kohta.

Kuidas kohta broneerida?

2.ja 3. kursuse õpilased – kirjutavad

avalduse sotsiaalpedagoogile (e-posti teel)

Kuidas  moodustub õpilaskodu nimikiri?

Mida teha, kui olen viimane õpilaskodu nimikirjas?

Millal ma saan kolida  õpilaskoju?

Tavaliselt 31.augustil ehk kohe pärast lepingu allkirjastamist.

Kas ma saan sisse kolida õpilaskoju ilma vanemateta?

Kas ma saan valida toanaabrit?

Tavaliselt  õpilaskodu juhataja ise moodustab tubade  nimekirja  31. augustiks.

Hinnakiri

Kuidas leping allkirjastada?

Mida on vaja kaasa võtta?

1) vanemate ID kaart

2) üks passipilt (tehtud 2019a)

3) õpilase ID kaart

4) tagatisraha maksmise tõend

5) Isiklikud asjad, voodipesu.

Millised reeglid on  õpilaskodus?

TUTVUGE SIIN

Lisainformatsioon

Sotsiaalpedagoog Julia Meier +372 636 0125

julia.meier@mehaanikakool.ee

NB! Suveperioodil vastab Teie küsimustele ka vastuvõtu komisjon.

Voodikoht kahe- või kolmekohalises toas 75 € kuus
Tagatisraha ühe elaniku kohta 75 €