Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Üldinfo
Parkimine

Koolimaja territooriumil on tähistatud parkimiskohad ajutiseks parkimiseks õpilastele, kooli külastajatele ja töötajatele koolimajas viibimise ajal. Kool ei kindlusta vaba parkimiskoha olemasolu.

Transport

Kesklinnast bussid nr 31, 67, 68, 100, 170 Laagna teel Kumu peatus
Lasnamäelt 67, 68, 170 Laagna teel Mehaanikakooli peatus

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Kantselei Arendusosakond Õppeosakond Automaatika valdkond Autovaldkond Ehitusvaldkond Metallivaldkond Üldõpingud Tugi- ja õpikeskus Õpilaskodu Täienduskoolituse osakond Raamatupidamine Haldusosakond Kooliõde

Ametikoht
 
Juhtkond (11)

Dimitri Koromnov

Direktor
dimitri.koromnov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E105

Ada Lumiste

Õppedirektor
+372 636 0126
+372 5688 2448
ada.lumiste@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E125

Ene Pukk

Arendusjuht
+372 5628 7310
ene.pukk@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Arendus Erasmus+ Reklaam Kommunikatsioon Koostöö IT

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E111

Tiia Ojamets

Üldõpingute ja õppetöö juht
+372 6360 127
+372 5918 7360
tiia.ojamets@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E108

Enn Helemäe

Erialajuht
+372 636 0119
+372 523 5974
enn.helemae@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Keevitus- ja metallitööde ning automaatika erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C229

Leho Lilleorg

Erialajuht
+372 636 0112
+372 5616 0640
leho.lilleorg@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Ehitusvaldkonna erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C227

Lauri Veso

Erialajuht
+372 5697 0003
lauri.veso@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Autovaldkonna erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C228

Ljudmilla Frolova

Finantsjuht
+372 636 0128
+372 5344 9782
ljudmilla.frolova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E112

Jaak Paenurm

Majandusjuht
+372 636 0117
+372 506 4922
jaak.paenurm@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E109

Mati Sarapuu

Täiendkoolituse osakonna juhataja
+372 636 0134
+372 5330 5239
mati.sarapuu@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, A108

Sirje Kaev

Kantselei juht
+372 636 0133
+372 5626 0306
sirje.kaev@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E106
Kantselei (1)

Sirje Kaev

Kantselei juht
+372 636 0133
+372 5626 0306
sirje.kaev@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E106
Arendusosakond (2)

Ene Pukk

Arendusjuht
+372 5628 7310
ene.pukk@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Arendus Erasmus+ Reklaam Kommunikatsioon Koostöö IT

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E111

Tarmo Veeborn

IT spetsialist
+372 636 0111
+372 5688 9118
tarmo.veeborn@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A261
Õppeosakond (8)

Ada Lumiste

Õppedirektor
+372 636 0126
+372 5688 2448
ada.lumiste@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E125

Olga Bondareva

Rühmajuhendaja
+372 636 0123
+372 5649 5490
olga.bondareva@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - Reede
Õppehoone, A236

Tatjana Krõsenkova

Rühmajuhendaja
+372 636 0129
+372 5455 0897
tatjana.krosenkova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - Reede
13.00 - 19.00
Õppehoone, A238

Natalja Vinogradova

Rühmajuhendaja
+372 636 0135
+372 5682 9298
natalja.vinogradova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A237

Vladimir Belõi

Õppetöökodade juht
+372 636 0118
+372 514 4593
vladimir.beloi@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C230

Ene Kiviraijuja

Rühmajuhendaja
Õpilaskodu juht
+372 636 0138
+372 5648 4770
ene.kiviraijuja@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A108A

Anu Ressar

Õppesekretär
+372 636 0110
+372 5695 2740
anu.ressar@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - Reede, 8.00 - 16.30
Õppehoone, A238

Svitlana Lytvynenko

Sotsiaalpedagoog
+372 636 0125
+372 5697 9782
svitlana.lytvynenko@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A232
Esmaspäev - Reede, 8.00 - 15.30
Automaatika valdkond (5)

Enn Helemäe

Erialajuht
+372 636 0119
+372 523 5974
enn.helemae@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Keevitus- ja metallitööde ning automaatika erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C229

Eduard Bezrodnov

Kutseõpetaja
eduard.bezrodnov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, B206

Sergei Jermakov

Kutseõpetaja
sergei.jermakov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, B210

Denis Sokolov

Kutseõpetaja
denis.sokolov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, B202

Aleksandr Vlassov

Kutseõpetaja
+372 5833 3177
aleksandr.vlassov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, B209
Autovaldkond (14)

Lauri Veso

Erialajuht
+372 5697 0003
lauri.veso@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Autovaldkonna erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C228

Jevgeni Fjodorov

Kutseõpetaja
+372 636 0115
+372 5358 4330
jevgeni.fjodorov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D121 (Autokeretehnikute õppetöökoda)

Paul Kütimaa

Kutseõpetaja
paul.kytimaa@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D130 (Sõiduautode diagnostika õppetöökoda)

Paul Lutsoja

Kutseõpetaja
paul.lutsoja@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D121 (Autokeretehnikute õppetöökoda)

Juri Maševski

Kutseõpetaja
juri.masevski@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D128-1 (Autotehnikute õppetöökoda)

Ilona Melekhova

Kutseõpetaja
+372 553 5104
ilona.melekhova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D209-2 (Automaalrite õppeklass)

Aleksandr Skidantšuk

Kutseõpetaja
+372 5647 4504
aleksandr.skidantsuk@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D121 (Autokeretehnikute õppetöökoda)

Riho Urbel

Kutseõpetaja
+372 636 0115
riho.urbel@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D130-1 (Sõiduautodiagnostika kutseõpetaja ruum)

Raul Kütt

Kutseõpetaja
raul.kutt@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D203-2

Daniel Shamrai

Kutseõpetaja
daniel.shamrai@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D203-2

Kaspar Laarmann

Kutseõpetaja
kaspar.laarmann@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D115

Margo Piigli

Kutseõpetaja
margo.piigli@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D128-1

Tanel Tero

Kutseõpetaja
tanel.tero@mehaanikakool.ee


Indrek Uusen

Kutseõpetaja
indrek.uusen@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone D115
Ehitusvaldkond (7)

Leho Lilleorg

Erialajuht
+372 636 0112
+372 5616 0640
leho.lilleorg@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Ehitusvaldkonna erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C227

Svetlana Dats

Kutseõpetaja
svetlana.dats@mehaanikakool.ee


Jelena Kapparova

Kutseõpetaja
jelena.kapparova@mehaanikakool.ee


Sergei Larionov

Kutseõpetaja
sergei.larionov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C254

Dmitri Kobzev

Kutseõpetaja
dmitri.kobzev@mehaanikakool.ee


Mihhail Rjazanov

Kutseõpetaja
+372 5382 5845
mihhail.rjazanov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E137

Vidas Jonas Švabauskas

Kutseõpetaja
vidas.shvabauskas@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D203-1
Metallivaldkond (7)

Fjodor Mihhailovski

Kutseõpetaja
fjodor.mihhailovski@mehaanikakool.ee


Enn Helemäe

Erialajuht
+372 636 0119
+372 523 5974
enn.helemae@mehaanikakool.ee

Lisainformatsioon: 

Keevitus- ja metallitööde ning automaatika erialad

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C229

Aleksei Fedjukin

Kutseõpetaja
aleksei.fedjukin@mehaanikakool.ee


Viktor Ivarinen

Kutseõpetaja
+372 636 0114
viktor.ivarinen@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D220 (Õpetajate tuba)

Tatjana Karaganova

Kutseõpetaja
tatjana.karaganova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D228 (Õppeklass)

Aleksandr Sagalajev

Kutseõpetaja
aleksandr.sagalajev@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C128 (CNC arvutiklass)

Vladimir Shukis

Kutseõpetaja
+372 5662 8545
vladimir.shukis@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C113 (Metallitöötlemise õppetöökoda)
Üldõpingud (18)

Tiia Ojamets

Üldõpingute ja õppetöö juht
+372 6360 127
+372 5918 7360
tiia.ojamets@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E108

Jelena Smoljaninova

eesti keele õpetaja
jelena.smoljaninova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E367

Svetlana Kožegatšjova

vene keele õpetaja
svetlana.kozegatsjova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E250

Jekaterina Romanenko

inglise keele õpetaja
jekaterina.romanenko@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E365

Nadežda Zabolotskaja

inglise keele õpetaja
nadezda.zabolotskaja@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E366

Katrin Tamme

eesti keele õpetaja
katrin.tamme@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E360

Anette Teesaar

loodusainete õpetaja
anette.teesaar@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E248

Kirill Safronov

arvutiõpetuse õpetaja
+372 5697 0686
kirill.safronov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E245
Õppehoone, A235

Anzelika Pitomets

matemaatika õpetaja
anzelika.pitomets@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E243

Avo Ollerma

sotsiaalainete õpetaja
avo.ollerma@mehaaniakkool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E249

Natalja Nikiforova

loodusainete õpetaja
natalja.nikiforova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E248

Ille Kalda

matemaatika õpetaja
ille.kalda@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E243

Karl Kera

kehalise kasvatuse õpetaja
karl.kera@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, F121

Eva Verk

õpitee ja töö muutuvas keskkonnas õpetaja
eva.verk@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E244

Marina Jeršova

inglise keele õpetaja
marina.jershova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A366

Inna Järve

eesti keele õpetaja
inna.jarve@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E361

Marjana Lend

inglise keele õpetaja
marjana.lend@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E368

Ilona Bõstrova

eesti keele õpetaja
ilona.bostrova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E360
Tugi- ja õpikeskus (1)

Agnes Värik

Tugi- ja õpikeskuse koordinaator
agnes.varik@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

lapsehoolduspuhkus
Õpilaskodu (9)

Ene Kiviraijuja

Rühmajuhendaja
Õpilaskodu juht
+372 636 0138
+372 5648 4770
ene.kiviraijuja@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A108A

Natalja Jairus

administraator
+372 636 0121


Inna Kuznetsova

administraator
+372 636 0121


Ella Fjodorova

administraator
+372 636 0121


Olga Simmo

administraator
+372 636 0121


Sjuzanna Dotsenko

administraator
+372 636 0121


Elina Kartozia-Leoke

administraator
+372 636 0121


Tiiu Lees

administraator
+372 636 0121


Oksana Varich

puhastusteenindaja

Täienduskoolituse osakond (1)

Mati Sarapuu

Täiendkoolituse osakonna juhataja
+372 636 0134
+372 5330 5239
mati.sarapuu@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, A108
Raamatupidamine (1)

Ljudmilla Frolova

Finantsjuht
+372 636 0128
+372 5344 9782
ljudmilla.frolova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E112
Haldusosakond (10)

Jaak Paenurm

Majandusjuht
+372 636 0117
+372 506 4922
jaak.paenurm@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E109

Vitali Frolov

Remonditööline


Andrei Hremin

Remonditööline
andrei.hremin@mehaanikakool.ee


Svetlana Jakovleva

Koristaja
svetlana.jakovleva@mehaanikakool.ee


Olga Kurotškina

Koristaja


Nadezhda Mustafaeva

Koristaja


Aleksandr Ovtšinnikov

Majahoidja


Olga Shtiroy

Koristaja


Viktor Zaiko

Remonditööline


Nadežda Titova

Koristaja

Kooliõde (1)

Ljudmilla Kurganova

Kooliõde
+372 5625 6636
Ljudmilla.kurganova@kth.ee

Lisainformatsioon: 

Kasulikud materjalid ja info õpilastele ning nende vanematele: 

Tallinna Koolitervishoid

Kooliõe teenust pakub SA Tallinna Koolitervishoid 

 

 

Vastuvõtuaeg:

E, T, K, N 8.00 – 14.00 R 8.00 – 12.00
Õppehoone, A107 (Garderoobi kõrval)

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Üldinfo
Parkimine

Koolimaja territooriumil on tähistatud parkimiskohad ajutiseks parkimiseks õpilastele, kooli külastajatele ja töötajatele koolimajas viibimise ajal. Kool ei kindlusta vaba parkimiskoha olemasolu.

Transport

Kesklinnast bussid nr 31, 67, 68, 100, 170 Laagna teel Kumu peatus
Lasnamäelt 67, 68, 170 Laagna teel Mehaanikakooli peatus

Mehaanikakooli õpilaskodu

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.